6 Листопада, 2020 | 1583

Поліція: кримінального провадження щодо Посітка не існує

Один з місцевих онлайн ресурсів розмістив інформацію про начебто відкрите кримінальне провадження «за фактом шахрайства» щодо чинного депутата Кам’янець-Подільської міської ради та кандидата на посаду мера міста Михайла Посітка. Мова йде про несплату ним до міського бюджету пайової участі.

Приводом для відкриття провадження стала заява Валерія Слободяна, депутата, забудовника, голови земельної комісії. Для проведення фактичної перевірки поліція внесла відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Саме витяг з ЄРДР онлайн ресурс використав як доказ «вини» Михайла Посітка.

Проте в ході перевірки з’ясувалось, що всі ці «факти» були вигадані Слободяном і є безпідставними.  На сьогоднішній день жодного провадження за будь-якими фактами щодо Михайла Посітка не проводиться.

Про це свідчить довідка, надана слідчим відділенням Кам’янець-Подільського ВП ГУНП  в Хмельницькій області.

Питання, чому Валерій Слободян та інформаційний ресурс, який на думку кам’янчан, наближений до  кандидата на посаду міського голови Володимира Мельниченка, розповсюджують неправдиву і маніпулятивну інформацію, залишається риторичним.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: