2 Листопада 2022 | 886

Поліцейські Чемеровеччини взяли під опіку бабусю загиблого бойового медика

На Чемеровеччині поліцейські опікуються бабусею загиблого бойового медика Назарія Божика.

Хлопець родом із невеличкого села. Його виховувала бабуся. Тепер Раїса Федорівна залишилась сама і потребує допомоги та підтримки. Тож місцеві поліцейські взяли шефство.

У пресслужбі поліції Хмельницької області розповіли, що Назар навчався у Чемеровецькому медичному коледжі, а коли почався повномасштабний наступ російських військ в Україні, поїхав у «гарячі точки» як бойовий медик рятувати життя військових.

Звичайно, що ми не повернемо загиблого Героя родині. Але ми шануватимемо його пам’ять і допомагатимемо рідним та близьким. Адже саме в єдності та підтримці сила нашого народу, – зазначають у поліції.

Служив Назар у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді. 25 травня він загинув під Бахмутом, рятуючи життя побратима. Та бабуся до цього часу не вірить, що її онук загинув і мріє, що коли закінчиться війна, Назарчик повернеться в рідну домівку.

Сьогодні поліцейські провідали пані Раїсу і привезли їй найнеобхідніші продукти. А ще дільничний пообіцяв їй за потреби допомагати по господарству.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама