24 Січня 2017 | 596

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

Саме ці слова Ліни Костенко спали на думку, коли була присутньою на підведенні підсумків міського конкурсу поетів та прозаїків серед школярів міста.

23 січня у Центрі дитячої творчості з вуст авторів звучало  Слово. І хоч здавалось би у наш час прагматизму та швидкості, короткого слівця та узагальнень , ми все більше стаємо скептиками та циніками, приємно було бачити повну залу молодих і зовсім юних авторів, їх педагогів, батьків, які відкрили свої серця новим, іноді зовсім не дитячим, думкам.

За словами одного із членів журі Галини Грінішиної, яка і сама є майстром слова,  адже є керівником літературного клубу «Джерела душі», найбільше, чим наповнені твори учасників цього річ – великий патріотизм, що зігріває нас і пронизує рядки творів. Вслухаючись у чисті голоси, думалось про те, що дехто обов’язково обере для себе журналістику, декому вартує писати тексти для пісень Земфіри чи Вакарчука, хтось вправний у римі, а хтось вільний у прозі – і не важливо навіть ким він чи вона стануть, важливо – те, що пишуть, думають, хочуть бути і є почутими.

Напевне не так важливі підсумки і прізвища, школи і місця, цю інформацію можна легко знайти на сайті центру дитячої та юнацької творчості, як важливо бути почутим, знайти однодумців і знати, що ти не один і наступний  крок зробиш із однодумцями.

konkurs kamyanets

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Член національної спілки журналістів України Тетяна Ляменко
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: