12 Лютого 2018 | 338

Поетично-музичний фестиваль «Віршень» відбудеться в Кам’янці-Подільському

15 лютого у Кам’янці-Подільському відбудеться поетично-музичний фестиваль «Віршень», організатором якого є письменник, видавець, громадський діяч Сергій Пантюк.

Цього року фестиваль стартує під гаслом «Віршень» об’єднує міста». Розпочнеться він 10 лютого у Києві, в приміщенні видавництва «Смолоскип» (вул. Межигірська, 21), а 14-15 лютого в Кам’янці-Подільському в залі готелю «Рейкарц» (вул. Старобульварна, 2).

Серед учасників заходу:

Поети:

Людмила Весела (Дунаївці), Оксана Грушанська, Лоліта Деде, Настя Донець, Ольга Зьомко, Ольга-Стефанія Калиновська (Чернівці), Денис Майданюк (Одеса), Юрій Матевощук (Тернопіль), Ольга Мацо (Ужгород), Марія Мікус, Ельвіра Молдован (Хмельницький), Ірина Мулярчук (Львів), Ольга Остапчук (Дунаївці), Олег Осташек (Чернівці), Микола Палига (Хмельницький), Оксана Почапська, Андрій Тужиков (Чернівці), Аліна Туришин, Таня Ясінчук (Чортків).

Барди:

Вітус Барабащук, Ігор Білий (Хмельницький), Олександр Бобровніков (Хмельницький), Богдан Ільницький (Чернівці), Олександр Мадей-«Моцарт» (Чернівці), Славко Полятинчук та почесний гість фестивалю – лідер гуртів «Пропала грамота» і «Запаска», унікальний поет і бард Павло Нечитайло!

Окремий підпроект – анімаційно-літературне дійство від Тані Ясінчук.

І зовсім насамкінець – ідейний натхненник та організатор «Віршня» Сергій Пантюк запрезентує свою нову поетичну збірку «Про100 вірші».

Одне із цьогорічних нововведень «Віршня» – співпраця з Кам’янець-Подільським кіноклубом «АтмоСфера», який взяв на себе виготовлення візуальної реклами фестивалю, проведення 14 лютого в кінотеатрі «Сінема» показу для кам’янчан художнього фільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» та організацію екскурсії місцями зйомок цієї чудової стрічки.

Про це організатор заходу Сергій Пантюк повідомив в інтерв’ю «Золотій Пекторалі».

Ще одне нововведення – фестивальний «Щедрий горщик» – заклик до всіх учасників принести з собою на подію щось їстівне у форматі будь-якої страви, але до останнього тримати це в таємниці. Вже традиційною є «Кров ворожа», яку випивають учасники заходу перед виступом.

Учасниками фестивалю «Віршень-2018» можуть стати усі талановиті поети, барди та акустичні гурти, які мають бажання поринути на кілька годин у насправді творчу і теплу атмосферу.

Фото: Володимир Осипенко

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама