12 Червня 2017 | 250

Подоляни сплатили півмільярда гривень військового збору

За повідомленням управління податків і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області, за час, коли почав нараховуватись військовий збір в Україні (з серпня 2014 року), платники податків краю поповнили бюджет відрахуваннями на зміцнення обороноздатності держави сумою у розмірі 584 мільйони гривень.

Про це йдеться на офіційній сторінці ДФС у Хмельницькій області у фейсбуці.
А протягом січня-травня 2017 року подоляни з отриманих доходів сплатили до бюджету 109,1 мільйона гривень військового збору. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження цього патріотичного платежу склали 120,6%, що в абсолютній сумі більше на 18,7 мільйона гривень.

У Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області відзначають системну динаміку надходжень на підтримку армії України від представників усіх сфер економіки регіону. Загалом середньомісячні надходження військового збору у нашому краї стабільно перевищують суму у 20 мільйонів гривень.
«Окрім зростання мінімальної зарплати на суттєвий ріст надходжень військового збору впливає сумління та патріотична налаштованість усіх категорій платників податків», – підкреслив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама