31 Травня 2018 | 1685

«Подільський цемент» інвестував в медицину Кам’янця-Подільського 400 тисяч грн

30 травня голова правління ПАТ «Подільський цемент» Кевін Маккеон відвідав Кам’янець-Подільську міську лікарню №1 у зв’язку з завершенням чергового спонсорського проекту з відновлення лікарняних палат.

Завдяки спонсорській допомозі днями було завершено капітальний ремонт трьох палат травматологічного відділення лікарні, вартістю 180 тисяч гривень. За ці кошти було виконано шпаклювання стін, наклеювання шпалер та їх фарбування, влаштування основи підлоги та лінолеуму, встановлення сучасних дверних блоків, а також електричні монтажні роботи (куплено нові світильники, підключено кнопки виклику медперсоналу тощо).

Про це йдеться на сторінці Медицина Кам’янця у Facebook.

ПАТ «Подільський цемент» обрав галузь охорони здоров’я та праці пріоритетом своєї операційної та соціальної діяльності. Адже лише у повному здоров’ї і безпеці ми можемо продуктивно працювати, активно жити і насолоджуватися щасливими моментами нашого життя. Тож бажаю усім вам доброго здоров’я! – прокоментував Кевін Маккеон.

Всього підприємством було відремонтовано  7 палат у Кам’янець-Подільській ЦРЛ та міській лікарні №1.

Крім того, підприємство також закупило та укомплектувало спеціальні сумки-контейнери для Кам’янець-Подільської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф.

Загальна сума соціальних інвестицій в галузь охорони здоров’я району протягом 2016-2017 років склала понад 400 тисяч гривень.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

43
0

Поділитися з друзями:

реклама