30 Грудня 2016 | 307

«Подільські вісті» писали про владу задарма?

Хмельницька обласна державна адміністрація заперечує факти існування заборгованості перед газетою «Подільські Вісті» та упередженого ставлення голови адміністрації до видання. Про це йдеться у відкритому листі до газети «Подільські вісті» на офіційному сайті держадміністрації. Головним аргументом є відсутність у поточному році укладеного договору про надання інформаційних послуг з даним виданням.

Нагадаємо, що 22 грудня колектив газети опублікував статтю «Пане Корнійчук, розрахуйтеся з нами», в якій йшлось про борг перед редакцією у розмірі понад 150 тисяч гривень за висвітлення діяльності очільників Хмельницької ОДА та її структурних підрозділів. Відсутність договору журналісти пояснюють тим, що повірили адміністрації на слово.

Нагадаємо, що цього року депутати Хмельницької обласної ради підтримали вихід обласної ради із засновництва та зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації газети «Подільські вісті» та редакції газети «Подільські вісті» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

2
7

Поділитися з друзями:

реклама