13 Листопада 2016 | 308

Сімейний клуб “Почитай мені казку” запрошує на щосуботні зустрічі

Кожної суботи в приміщені колишнього палацу Чарторийських по вулиці Зарванська, 13 проходять сімейні зустрічі в рамках соціального проекту «Почитай мені казку». Малюки разом із батьками мають нагоду насолодитись кращими зразками світових казок та біблійними історіями, а також урізноманітнити своє сімейне дозвілля.

Зазвичай все починається із веселого складання пазлика-килимка та розвивальних ігор. Награвшись, діти всідаються навколо казкаря в очікуванні цікавих історій. Після читань за чашечкою чаю зі смаколиками дорослі та діти обговорюють почуте.

14457358_695098230666743_2232989459279157370_n

Цієї суботи казку дітям читав Віктор Годний, відомий громадський активіст, пластун, організатор акції «Зробимо Україну чистою» в Кам’янці-Подільському. Для суботнього читання Віктор та його донечка Лілейка підібрали тематичну казку – «Страшне страховисько» Лариси Ніцой.

Звідки у лісі беруться страховиська із бруду та сміття та як врятувати ліс – відповідь на ці запитання діти шукали на сторінках справжнього пригодницького трилеру на екологічну тему.

Автором соціального проекту «Сімейний клуб живого слова  «Почитай мені казку» є керівник ГО «Чисті схили» Вікторія Желіховська та її маленький син Андрій, який вже з перших місяців життя допомагає мамі робити Кам’янець чистішим та привабливішим не тільки для туристів, але й для самих мешканців міста.

Співорганізаторами проекту також є Оксана Романович, яка представляє Кам’янець-Подільську станицю ПЛАСТ, Інна Ткач – молодіжна християнська спільнота «Нове покоління» та усі батьки, які приводять діток в «Сімейний клуб живого слова  «Почитай мені казку».

14915682_367451430259488_3223654535782482342_n

Реалізація проекту стала можлива завдяки отриманому міні-гранту від Патріаршої Комісії у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви за підтримки Благодійного фонду «RENOVABIS» в рамках Соціальної ініціативи «Хтось не зробить».

На грантові кошти були закуплені зручні дитячі меблі та тепле покриття для підлоги.

Символічно, що  читання проходять у історичному приміщенні – палаці польського князя Чарторийського, впливового державного діяча та просвітника Речі Посполитої, відомого своєю колекцією стародруків та рукописів, автора проекту відкриття у Кам’янці першої книгарні. Зараз у приміщенні знаходиться монастир отців редемптористів УГКЦ.

Нагадуємо, що зустрічі проходять кожної суботи о 13:00.

За інформацією стежте в групі проекту на Фейсбуці

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

23
0

Поділитися з друзями:

реклама