8 Червня 2017 | 3132

Пляжний сезон на Кам’янеччині: рятувальників немає, офіційних пляжів лише 3

У Кам’янці-Подільському та Кам’янець-Подільському районі не укладено жодного договору з рятувальними службами. Про це повідомив Євген Данилюк, начальник управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації під час засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також Євген Данилюк наголосив, що кількість баз відпочинку на річці Дністер у Камянець-Подільському районі протягом останніх років збільшилась, а кількість  обладнаних місць відпочинку на воді, на жаль, ні.

На сьогодні в Кам’янець-Подільському районі зареєстровано лише 3 пляжі, до обстеження яких залучаються фахівці державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби області.

  1. Село Велика Слобідка –пляж «Дністровська рів’єра».
  2. Село Велика Слобідка – пляж «Дві ріки».
  3. Село Гораївка – пляж «Бакота».

Цього року після закінчення оренди  не працюватиме  пляж в селі Устя Кам’янець-Подільського району (пляж «Смотрич»).

Начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Дердпродспоживслужби в області Ігор Баланюк наголосив, що пляж може офіційно розпочати свою роботу лише за наявності комісійно підписаного Паспорту, який видається власнику за позитивними результатами комісійного обстеження та при наявності лабораторних досліджень води, піску, грунту.

Також під час засідання було зазначено, що на Хмельниччині за минулий рік на водоймах загинуло 50 людей. Основні причини трагедій: купання у недозволених та непристосованих місцях, а також купання у нетверезому стані, – йдеться на сайті облдержадміністрації.

Фото з сайту «Дністровської рів’єри»

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: