24 Листопада 2017 | 1115

Пленер «Портрет Поділля 2017»: яким побачили Кам’янець художники з усієї України

Цими днями у міській Ратуші Кам’янця-Подільського неймовірно пахне свіжою фарбою щойно завершених картин. Художники з Дніпра, Києва, Харкова, Чернівців, Івано-Франківська, Ізмаїла, Хуста та Кам’янця-Подільського малювали та надихались краєвидами Кам’янця під час пленеру «Портрет Поділля 2017».

Фото: Роман Уваров

Фото: Роман Уваров

Дмитро Кравeць, Анна Сушарник, Богдан Макарeнко, Марія Полякова, Анна Луканюк, Атаян Гаянe, Сeргій Галай, Ірина Шумeйко, Микола Кочeржук, Сeргій Поляков, Оксана Добриця,  Віктор Дeйсун, Лемешева Катерина – роботи цих майстрів від учора прикрашають стіни арт-кафе «Ратуша».

Краєвиди Кам’янця-Подільського та околиці міста на картинах майстрів набувають нових обрисів. Вдивляєшся в рідні пейзажі і хочеш зберегти той настрій, який переливається з полотен, ще раз відвідати знайомі закуточки Старого міста, пережити радість відкриття нового у добре знайомому.

plener4 (2)

Робота Сергія Галая

Організаторами вже другого Всеукраїнського пленеру виступили Дмитро Кравець та Анна Сушарник. Підтримав проект місцевий підприємець Анатолій Ковальський.

plener5

Самі митці високо оцінили організацію заходу та творчу атмосферу, яка панувала під час пленеру. Вражень та натхнення, отриманих в Кам’янці-Подільському, за їх же словами, вистачить ще на багато робіт.

Фото: Роман Уваров

Фото: Роман Уваров

Відтепер кожен відвідувач арт-кафе «Ратуша» може не лише помилуватись пейзажами Кам’янця, але й придбати роботи майстрів.

Творчий процес роботи над картинами зберіг на пам’ять фотограф Роман Уваров, чиї фото також використані в матеріалі.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: