3 Грудня 2021 | 176

Пластикові вікна у дитячій кімнаті

Роблячи ремонт кімнати дитини дошкільного віку, необхідно уважно віднестися не тільки до покращення інтер’єру, але і його безпеки. Перше забезпечить планомірний розвиток, а друге – міцне здоров’я. В будь-якому випадку, допоможуть саме металопластикові вікна. Особливо замовленні у вітчизняного виробника «Люкс Вікна». Більше двох десятиліть виробляємо надійні конструкції. Завдяки нам у Києві збільшилася кількість осель, оздоблених якісними металопластиковими вікнами.

Вони виключать усі фактори ризику та роблять дім для дитини надійним.

  1. Мікроклімат. Виключіть протяги – малюк зростатиме без частих застуд.

  2. Освітлення. Прямі сонячні промені не завдадуть шкоди ще несформованому зору немовля, та не пошкодять покриття меблів.

  3. Збереження життя. Металопластиковими вікнами легко убезпечити від випадіння.

Київська компанія «Люкс Вікна» пропонує довговічні віконні конструкції, зроблені згідно ДСТУ. До того ж ви в змозі подовжити строк їх використання. Для цього правильно доглядайте за ними. Не мийте агресивними засобами, особливо гумові ущільнювачі.

Надаємо безкоштовне гарантійне обслуговування. На різні частини вікон термін свій – питайте у менеджера.

Як саме металопластикові вікна роблять оселю безпечною для дитя

Конструкційні особливості дають нам змогу виключати усі ризики. У металопластикових вікнах великі експлуатаційні показники, ви можете бути впевнені в безпеці.

Щоб нічого не порушило вашого спокою за своє чадо, викличте замірника та порадьтеся, стосовно виду конструкції. У «Люкс Вікна» великий вибір варіантів. Прийміть до уваги, що вам треба обрати комплектацію підвищеної безпеки, тобто з додаванням деяких важливих елементів.

Що дає комфортний клімат

Відсутність протягів з-під металопластикових вікон прибере не тільки вітер у приміщенні, але й зайву вологу. Саме ці два чинники призводять до захворювань дихальної системи.

У «Люкс Вікна» можна замовити 5-ти камерний профіль та 2-х камерний склопакет. Таке поєднання повністю відокремить клімат вулиці.

Зробіть комфортне освітлення

Вікно, що виходить на західну сторону освітлюється більшу частину доби. Уся денна спека буде акумулюватися, додавати жару приміщенню. Це погано, тому що малюк стане розпарений. Наслідки – застуда вже на прогулянці у дворі.

Щоб цього не було, купуйте металопластикові вікна з захисним покриттям. Ідеальне рішення – замовити склопакет енергозберігаючий, мультифункціональний.

Щоб запобігти падінню з висоти

Немає кращого способу зберегти дитя, ніж надійно закриті стулки. Компанія «Люкс Вікна» пропонує безліч прийомів, щоб чадо в грі на підвіконні випадково або навмисно не відкрило їх:

  • замок на ручці;

  • блокатори;

  • обмежувачі.

Всі вони фіксують стулки металопластикових вікон частково або повністю. В першому випадку ви зможете провітрювати, але малюк у вузький отвір не пролізе.

Докладніше про механізми на стулках ми вже писали у статті «Як убезпечити дитину в сучасному будинку». Якщо хочете отримати швидку консультацію у цьому питанні, викликайте замірника «Люкс Вікна». Майстер приїде безкоштовно для зняття замірів і розповість про потрібні вам варіанти замків, обмежувачів.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама