28 Липня 2021 | 1973

Підроблені документи з галограмами: у Кам’янці «накрили» друкарню

В Кам’янці-Подільському поліцейські викрили групу осіб, яка підозрюється у виготовленні підроблених документів із голограмами.

У друкарні, в якій зловмисники виготовляли фальшиві документи, поліцейські вилучили дипломи, різноманітні посвідчення, мокрі печатки різних установ, у тому числі інших держав, а також сертифікати про вакцинування від COVID-19 та негативні результати ПЛР-тестів.

Організував злочинну діяльність 31-річний чоловік, який долучив до «роботи» двох спільників.

27 липня поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцем проживання фігурантів та у виробничих приміщеннях. У результаті вилучили гроші, журналістські посвідчення, а також дипломи за спеціальністю – журналіст.

Окрім того, виявили мокрі печатки різних міністерств, медичних закладів, приватних лабораторій, сертифікати про вакцинування від COVID-19 та довідки про негативні результати ПЛР-тестів.

Слідчі поліції розслідують кримінальне провадження за ч. 1 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Наразі організатора затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та вирішується питання про оголошення йому підозри.

Правоохоронці проводяться подальші процесуальні заходи, спрямовані на документування злочинної діяльності всіх фігурантів.
Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Деснянського району міста Києва.

Джерело: управління комунікації
Національної поліції України
(за матеріалами Департаменту захисту інтересів суспільства та держави)

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама