avtomatika dlya rozpashnih vorIt richazhna kupiti u RIvnomu
5 Вересня, 2017 | 272

Підбираємо автоматику для розпашних воріт у Рівному разом із brama-market.lviv.ua

Автоматика для розпашних воріт – рішення багатьох проблем

Електропривід – зовсім не обов’язковий елемент, як і пульт від телевізора або кондиціонера, правда ж? Але чомусь ніхто не перемикає канали кнопками на екрані, ніхто не терпить спеку. Люди звикли до комфорту і було б нерозумно ігнорувати блага цивілізації. Електроніка грає не останню роль у безпеці від злому та загальному терміні експлуатації воріт. З нею вам не доведеться притримувати стулки від вітру чи турбуватися, що вони вдарять автомобіль або вас самих. Сьогодні «БРАМА МАРКЕТ» дасть декілька рекомендацій по вибору електродвигун. А для тих, кого цікавить ціна розпашних двигунів, ми залишили посилання https://brama-market.lviv.ua/products/category/1757068

Рекомендації по вибору бренду

На сьогоднішній день головними конкурентами можна вважати європейський та китайський ринок електроніки. Яскравим представником східного виробництва є компанія An Motors. Хоча китайську продукцію прийнято вважати неякісною та недовговічною, у якості бюджетного сегменту все ж таки можна знайти більш-менш гідний варіант.

Серед європейських брендів виділяються італійські виробники Came, Faac, Nice. Слід зазначити, що компанія Nice була однією з перших, хто вийшов на  ринок України. Вона заробила гарну репутацію і ще й досі не поступається місцем перед новими брендами.

Як би вам не хотілося зекономити, ми не рекомендуємо майструвати автоматику для розпашних воріт своїми руками чи купувати безіменні приводи. Ворітна електроніка повинна мати гарантійний строк не менше 3-5 років і бажано, щоб виробник мав декілька офіційних представництв чи сервісних центрів на території нашої країни.

lInIyna avtomatika dlya rozpashnih vorIt u RIvnomu

Рекомендації по вибору моделі привода

Два головних різновиди двостулкових двигунів – це ричажна та лінійна автоматика. Той або інший тип обирається в залежності від вимог до установки та принципу роботи. Лінійний тип може відчиняти стулку як назовні, так і всередину двору. Ричажний двигун підходить для відкривання воріт лише назовні.

Серед двох типів електроприводів є гідні моделі, але ми даємо одну пораду усім нашим покупцям: ричажний механізм – набагато складнійший для самостійної установки та взагалі у принципі роботи. Важіль у місці згину часто ламається від навантаження вітру. Черв’ячна передача лінійного двигуна набагато надійніша у цьому плані.

Рекомендації щодо вибору потужності

Для того, щоб правильно обрати потужність автоматики для розпашних воріт в Україні, потрібно враховувати навантаження вітру у вашому регіоні, вагу стулки та обов’язково їх площину. Кожна модель має зазначену вагу, яку може «потягнути», але ми рекомендуємо брати запас на 30-50%.

Навіщо?

Це потрібно для справної роботи механізму у зимовий період та для запобігання від перегріву. Адже стулка великої площини може зустріти опір у вигляді вітру.

Додаткові аксесуари та можливості

Покупець сам обирає, чи потрібні додаткові аксесуари на його ділянці, чи ні. Наша задача зрозуміло описати, навіщо потрібен кожен з них:

  • фотоелементи дозволять забезпечити додаткову безпеку, вони призупинять рух воріт, коли у радіусі їх дії з’явиться перепона;
  • сигнальна лампа візуально попереджує про те, що ворота приведені у дію і зараз з двору виїде авто;
  • додаткова антена розширить радіус прийому сигналу з пульта і забезпечить швидше реагування.

Де у Рівному можна придбати автоматику до гаражних та вуличних воріт?

Купити ворота та приводи до них можна у регіональному офісі рівненській області або у місті Львів. Менеджери нашої компанії підкажуть усі подробиці по телефонам +38 067 3488399; +38 050 1604611. Доставка по України – безкоштовна!

АКЦІЯ від «БРАМА МАРКЕТ» Рівне: тільки у вересні -150 євро знижки на автоматику для вуличних воріт при купівлі гаражних!

avtomatika dlya rozpashnih vorIt tsIna u RIvnomu

Поділитися: