14 Лютого 2017 | 1819

Перший «шлюб за добу» зареєстровано у Кам’янці-Подільському

14 лютого молодята Крістіна Комарніцька та Михайло Костів стали першою подружньою парою, яка одружилась в Кам’янці-Подільському в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

«У залі Магдебурзького права Ратуші панує неймовірна атмосфера, прийшло багато гостeй, звучить жива музика. Тож бажаю Михайлу та Крістіні і вісьмом іншим парам, на яких сьогодні ще чекає реєстрація шлюбу, – стати щасливою сім’єю, великого кохання і справжніх eмоцій від подружнього життя», – поділився на фейсбуці емоціями міський голова Михайло Сімашкевич, який разом із заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе привітав молодят.

Всього в цей день  одружилось 9 пар.  Серед весільних локацій також Стара фортеця, Галерея мистецтв та туристично-інформаційний центр.

vesillya1

Нагадаємо, що з 14 лютого Міністерство юстиції спростило умови реєстрації шлюбу у Кам’янці-Подільському. Відтепер це можна зробити за одну добу. До того ж відсутня територіальна прив’язка, що дозволяє парам з інших міст України всього лише за добу стати законним подружжям.

Зазначимо, що одружитись за добу можна також і в інших популярних туристичних містах України. Так, шлюб за 24 години можна оформити у Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Рівному, Житомирі, Харкові, Києві, Львові, Одесі, Херсоні та на територіях наближених до зони проведення антитерористичної операції – у містах Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

24
1

Поділитися з друзями:

реклама