18 Липня 2019 | 542

Перевищення концентрації діоксиду сірки: чим дихають кам’янчани

Минулого тижня працівники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради і Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розпочали плановий моніторинг досліджень проб атмосферного повітря сельбищної території центру Кам’янця.

Як повідомили у пресслужбі мерії, зокрема, досліджується вміст шкідливих хімічних речовин та пилу в спостережних точках (в зоні впливу інтенсивних потоків автотранспорту на перехрестях доріг), а саме: біля дев’ятиповерхівки на просп. Грушевського,42 та біля 5-поверхового житлового будинку по вул. Огієнка,59.

За результатами дослідження повітря виявлено, що концентрація діоксиду сірки перевищує гранично-допустиму норму в 1,4 рази біля 9-поверхового будинку та в 1,3-1,5 рази в пробах атмосферного повітря біля п’ятиповерхівки.

Також зазначається, що концентрації інших шкідливих хімічних речовин (азоту діоксид, вуглецю оксид, фенолу, формальдегіду) в пробах атмосферного повітря в даних спостережних точках не перевищують гранично-допустимих концентрацій.

Концентрація пилу (недиференційованого за складом) в пробах атмосферного повітря в обох спостережних точках також не перевищує норму.

Наразі дослідження атмосферного повітря в інших спостережних точках на вміст шкідливих хімічних речовин та пилу триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: