13 Червня 2021 | 577

Педпрактика в Польщі та академобмін: обирайте польську мову!

Сьогодні вже ніхто не сумнівається, що варто вивчати іноземні мови. Але чому саме польську?

У світі налічується понад 60 мільйонів носіїв польської мови. Це  одна з офіційних мов Європейського Союзу. Це мова багатьох успішних людей: науковців, письменників, режисерів, акторів тощо. Знання польської мови є престижним.

Звичайно, існує багато мотивів опанування саме цієї мови: хтось має польське коріння і пов’язує своє майбутнє з Польщею, хтось вивчає її, щоб знати ще одну іноземну мову, комусь до вподоби її милозвучність, а когось вражають художні твори польських митців. Кожна з цих причин вагома.

Якщо ви випускник середньої школи і думаєте, який напрям обрати, ми пропонуємо навчання за освітньою програмою 014.028 Середня освіта «Мова і література (польська, англійська)» в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Вступнику не обов’язково володіти польською мовою: ми починаємо навчати «з нуля». А ті, хто вже мають певний рівень знань, отримають чудову нагоду поглибити їх з викладачем – носієм мови, який працює  в університеті за угодою з Національним агентством академічних обмінів у Варшаві (NAWA).

Агентство NAWA підтримує молодь, яка хоче навчатись у Польщі, надаючи різні стипендійні програми. Тож наші випускники можуть продовжити навчання в магістратурі не тільки в українських, але й у польських університетів.

Студенти-полоністи щорічно беруть участь у програмах академічного обміну, конкурсах, конференціях, розвивають творчий потенціал відповідно до своїх інтересів у літературному і ораторському клубах, танцювальній студії, студентському театрі.

Завдяки спільному проекту з педагогічним факультетом польського міста Ярослав вони можуть проходити педагогічну практику в Польщі.

Колективи Факультету іноземної філології (http://fif.kpnu.edu.ua/) та Кафедри слов’янської філології та загального мовознавства (E-mail: slov_fil@kpnu.edu.ua, сайт http://slovfil.kpnu.edu.ua/) нададуть вам всебічну підтримку та допомогу на всіх етапах навчання.

Якщо вас зацікавила наша освітня пропозиція, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Барбара Янушкєвіч, лектор NAWA

(доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства)

Переклад Наталії Стахнюк

(завідувач кафедри слов’янської філології та загального мовознавства)

Телефон: (093) 025-10-04,  (098) 223-72-87

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: