9 Серпня 2017 | 1848

Паростки скандального руху FEMEN зародились на Хмельниччині

Одна із засновниць скандально відомої громадської організації FEMEN Ганна Гуцол розповіла виданню Talk to me, що вперше усвідомлення несправедливої різниці у ставленні суспільства до жінок та чоловіків прийшло до неї в 19 років біля  РАГСу в Хмельницькому.

– Спостерігаючи за масовими весільними парадами, я відмітила юний вік наречених: виходить, у них закінчилося життя, в університет вони вже не підуть за класикою провінції, потім діти, раз-два-три, а у тебе ні професії, ні освіти, і чоловік пішов до нової молодої. А у чоловіка ж нічого не змінюється: він набуває статусу сімейної людини, це навпаки має свої плюси на роботі, і він так само буде ходити з друзями на пиво. І тут підкралась думка: «Ми що, різні?». Один факт дає різні вектори розвитку життя, – пригадує той час Ганна Гуцол.

В інтерв’ю дівчина розповіла, що згодом їй стало нудно у Хмельницькому і вона переїхала до Києва. У столиці вона почала працювати в шоу-бізнесі, де й збагнула, що для гарно піару, в тому числі й суспільно важливої ідеї чи проблеми, потрібен скандал, шоу, від якого би «вибухав мозок». Так з’явився рух FEMEN.

Нагадаємо, що  учасниці FEMEN відомі своїми скандальними та епатажними акціями протесту проти дискримінації жінок, корупції тощо, під час яких актівістки оголюють груди. Часто акції Femen мають відверто політичне забарвлення.

А як ви ставитесь до FEMEN?

Фото: teakdoor.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: