4 Жовтня 2019 | 117

Освітлення магазину в стилі лофт

Оформлення магазинного інтер’єру – це складна справа, яка під силу лише справжнім профі. Якщо квартира – це особистий простір кількох людей, і там можна собі дозволити дизайн «не за правилами», то через магазин проходять сотні людей. Інтер’єр у таких приміщеннях – це частина реклами, невід’ємна деталь бренду.

Дизайн магазину в стилі лофт – прекрасне рішення для бутиків одягу та косметики, продуктових лавок, точок продажу побутової техніки. Це універсальний стиль, котрий поєднує зручність та красу. Не останню роль в ньому грає освітлення, яке ми і розглянемо детальніше.

освітлювальні прилади в магазині

Освітлювальні прилади в стилі лофт для магазинів

У магазинному просторі система освітлення працює по-особливому. Є основне світло, є акцентне і спрямовуюче. Певні зони завжди підсвічуються більш активно, в інших може створюватися напівтемрява.

Отже, для магазинного простору можна підібрати такі освітлювальні конструкції в стилі лофт:

  • Поворотні прожектори. Такі моделі можуть використовуватися в будь-якій системі світла – акцентній, направляючій, основній. Усе залежить від яскравості та кольору лампочок. Поворотні прожектори можна розмістити на стелі чи на стінах. Частіше за все їх виготовляють з металу, проте можна знайти чудові вироби з бетону чи деревини.
  • освітлювальні прилади в магазині
  • Підвісні світильники. Знову ж, ідеальний варіант для будь-якої системи. Є одинарні моделі з одним світильником на довгому дроті в обмотці. Можна використати вироби у формі павутини з довгих дротів та великої кількості патронів. Це не лише допоможе освітити певні зони, але й дозволить створити ефектну композицію по центру магазину великої площі.
  • освітлювальні прилади в магазині
  • Торшери. Антикварні або індустріальні торшери на довгих та коротких ніжках – це чудовий пристрій для акцентного світла. Їх ставлять біля примірочних, в зоні нових колекцій або біля каси. Тепле торшерне світло дозволяє покупцям почуватися спокійно та комфортно. Плафони на торшерах можуть бути зроблені з тканини, скла, того ж дерева. Дуже гарно виглядають вітражні деталі на таких приладах.
  • освітлювальні прилади в магазині
  • Люстри. Звісно, класична люстра з кришталю не завжди вписується в лофтові інтер’єри, оскільки є декілька підвидів цього стилю, і кожен має свої особливості. Але існує безліч чудових альтернатив. Це може бути масивна дерев’яна модель з імітацією свічок замість ламп, футуристична металева конструкція або просто цікава люстра в стилі лофт.

освітлювальні прилади в магазині

Зонування магазину можна робити за допомогою різної інтенсивності світла, його напрямку, кольору. Лофтові моделі дозволяють створити особливу атмосферу й одночасно виконують усі важливі функції.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: