4 Вересня 2017 | 1453

Остання Respublica. Як це було

Приїхав перший раз і зразу попав в останній клас. Так іронічно прокоментував новину про останню RespublicaFest Андрій з Києва.

Фото: Оксана Григоренко

Фото: Оксана Григоренко

«Мої друзі вже декілька років їздять в Кам’янець на фестиваль. Так вже розхвалили його, що я навесні придбав квиток і зібрався на фест. Не думаю, що «Республіка» остаточно закриється, просто зміниться формат. А загалом, мабуть, це моя остання поїдка у ваше місто. При всій повазі, фортецю я вже бачив, тож їхати заради неї вдруге не бачу сенсу. На фестиваль повернуся, де б він не проходив»,продовжує 27-річний програміст.

respublica21123

Загалом, «остання Respublica» – це була топ-тема для обговорення впродовж трьох днів. Ведучі зі сцени втомилися відповідати на питання «Що? Коли? Чому? І Де?» ще у перший день фесту.

«Організаторам видніше. Я читала у Facebook, що багато місцевих жителів дуже не люблять «республіканців» і постійно критикують керівництво міста і фестивалю. Можливо, це теж зіграло свою роль, адже багато негативних коментарів були явно «висмоктані з пальця». Що ж, у «Республіки» є шанс вижити і без фортеці, хоча великий відсоток людей все ж притягувало ваше старовинне місто»,ділиться з автором своїми припущеннями 32-річна Соломія з Тернополя.

respublica

Дівчину з впевненістю можна віднести до «ветеранів» фестивалю: у неї на руках красуються шість браслетів Respublica. Один пропуск – через хворобу.

respublica1

Водночас, настрій у всіх був піднесений.

У перший день сьому Respublica відкривали гурти YurCash, Jinjer, Yarmak, Panivalkova, Один в каное та інші.

respublicafest1

Зазначимо, що реп-музикант Олександр Ярмак того ж дня був спікером «Живої бібліотеки». Виконавець охоче розповів присутнім свою історію успіху та невдач. Після цього усі охочі мали змогу задати запитання музиканту.

respublica21

В суботу на RespublicaFest виступали Spaсe of Variations, «Дай Дарогу!», Detach, «Порнофильмы», «Антитіла», «Рэспублика Палина», «The Вйо», «Антоха MС», Viviеnne Mort та інші.

Оксана Григоренко

Фото: Оксана Григоренко

Другий день фестивалю не минувся без неприємного інциденту: о 22:14 на пункт зв’язку 6 ДПРЧ надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога в пошуках потерпілого, який впав з урвища біля Старої Фортеці. Рятувальниками було проведено пошукові роботи, в результаті чого знайдено жителя Львова 1998 року народження.

Потерпілого направлено в Кам’янець-Подільську міську лікарню №1, де з’ясувалось, що, на щастя, травматичних ушкоджень опорно-рухового апарату не виявлено.

respublica211

3 вересня на фестивалі виступили гурти «Жадан і Собаки», «АННА», Music Factory, «DaKooka», «PATSYKI Z FRANEKA» та інші.

respublica2

Останній день останньої «Республіки» також запам’ятається присутнім сильною зливою. Потужний вітер зносив намети фестивальників та торговців.

Хтось кинувся рятувати свої пожитки та накривати «домівки» захисною плівкою, решта – прощалися з фестивалем під запальний виступ швейцарського гурту Death by Chokolate.

respublicafest

Закривав фестиваль дует із Вільнюса Beissoul & Einius.

Прощавай, Respublica Fest-2017. Обов’язково ще побачимося, куди б тебе не занесло.

respublica2112

Дмитро Шеремета, © Vdalo.info
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

32
2

Поділитися з друзями:

реклама