31 Жовтня 2020 | 130

Особливості догляду за волоссям

Піклування про своє здоров’я дуже важливе. Зберегти зовнішню красу можна тільки тоді, коли ви піклуєтесь про себе зсередини. Коли мова йде про догляд за волоссям, необхідно пам’ятати, що недостатньо просто помити його шампунем. Обов’язково слід застосовувати різні бальзами та маски для волосся, які будуть додатково підживлювати сухі кінчики та надавати їм здорового вигляду. Купити маску для волосся або бальзам можна в аптеках або в косметологічному магазині за посиланням www.yves-rocher.ua.

Про здоров’я зсередини

Якщо ваше волосся стало тускніти, ламатися та виглядати не доглянутим, це може сигналізувати про наявність проблем в організмі. Правильне харчування та відсутність шкідливих звичок – перше правило, якого необхідно дотримуватися, щоб волосся завжди мало доглянутий вигляд. Важливо пам’ятати про вплив температурних режимів. В холодну погоду волосся пересушується та виглядає тусклим. В цьому випадку найкраще підійде використання спеціальних масок, які підживлюють волосся. Така ж сама ситуація зі спекотним періодом – волосся страждає і потребує особливого догляду.

Дуже ефективними в такій справі вважаються вітамінні комплекси. Вони продаються в аптеках, але краще перед тим, як вибрати конкретний вид, проконсультуйтесь з лікарем. Так, ви отримаєте максимум користі, та не будете витрачати зайві гроші.

Не варто забувати про бальзами на основі трав та ефірних олій. Вони дуже добре зволожують та живлять волосся. Також, олії створюють захист від впливу температурних перепадів. Професійні засоби по догляду за волоссям як правило мають в своєму складі різні олії, які позитивно впливають на пошкоджене волосся.

Перед покупкою засобу для волосся, обов’язково вивчайте маркування та склад. Пам’ятайте, що багато хімічних елементів у складі доглядового засобу можуть нанести шкоду волоссю. Віддавайте перевагу натуральним компонентам.

Ще один фактор, який постійно псує волосся – використання електроприладів. Фен, вирівнювач волосся та плойка негативно впливають на структуру волосся. Через високі температури волосся обпалюється та руйнується, тому потрібно звести до мінімуму застосування подібних приладів. Якщо ви постійно користуєтеся феном, то регулюйте температуру так, щоб вона була не занадто високою, але не зовсім холодною. Установіть комфортний температурний режим, і не пересушуйте волосся.

Всі ці поради допоможуть вам зберегти красу та здоров’я волосся. Але не слід забувати, що ваш спосіб життя та шкідливі звички можуть згубно впливати на нього.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама