7 Липня, 2017 | 348

Особливості автоматики на гаражні ворота Nice в Івано-Франківську від brama-market.lviv.ua

Якщо ви стикалися з питанням автоматизації секційної системи, то знаєте, що вибір приводу – справа важлива і вимагає 100%  віддачі. Так, існує кілька перевірених і якісних виробників, у кожного з яких можна знайти безліч лінійок і моделей, які покликані полегшити ваше життя. Сьогодні ми розповімо про те, як відрізнити швидкісну електроніку від звичайної, і в яких випадках варто віддати перевагу тій чи іншій системі. Ціни на автоматичні ворота.

Італійські двигуни NICE: відмінності звичайної і швидкісної лінійок

Почнемо з того, що прискорені серії європейської фірми Найс доступні, здебільшого, в серіях механічних двигунів на вуличні моделі. Приклади установки воріт на вулицю від нашої компанії можна знайти на нашому сайті. Розберемо порівняння прискореної лінійки  моделей.

HI-SPEED Звичайна
Час на відкриття (максимум) До 90 градусів за 10 сек – двостулкові, / 0,37 м / с – відкатні 0,14 м/сек – роспашні, 0,18 м/с – зсувні
Потужність 120-140 Вт 30-60 Вт
Інтенсивність 500 циклів за добу 300 циклів за добу
Ширина стулки (максимальна) 350 м

 

Таким чином, ви бачите, що прискорена автоматика призначена, щоб робити роботу системи більш швидкою і чіткою. Її часто встановлюють на виробничих об’єктах для оптимізації робочого процесу.

ЦЕ ВАЖЛИВО!

Вибираючи електропривід, необхідно пам’ятати, що вибір повинен залежати від габаритів полотна. Ви повинні купувати двигун так, щоб потужність в два рази перевищувала необхідну. В іншому випадку не виключений ризик поломки механіки. Для того, щоб не помилитися, ми радимо отримати консультацію у нашого менеджера. Для підбору приводу вкажіть вагу і розміри ваших воріт, а також наскільки часто ви будете користуватися воротами. Консультацію можна отримати як онлайн на сайті, так і в нашому салоні воріт у вашому мусті.

Цінова ніша італійської механіки

Італія виробляє різні по потужності двигуни. Так, мотор для двостулкових системи КСЕ буде коштувати 350 €, привід Вінг 3524 – 369 євро. Електроніка зсувний лінійки має наступну вартість: полотно вагою до 200 кг – 176 €, стулка вагою до 1000 кг – 330 €. Решта ціни автоматики для воріт дивіться у нас на сайті.

Ворота на пульті: чим ще їх можна доповнити?

Є кілька додаткових елементів безпеки. Особливою популярністю користуються:

– фотоелементи: не дозволять автомобілю зіткнутися з перешкодою;

– сигнальна лампа: сповістить про те, чи був отриманий сигнал з пульта;

– пульт дистанційного керування: дозволить дистанційно керувати полотном. Якщо гараж також укомплектований механікою Найс, ви можете налаштувати управління двома типами стулок з одного пристрою.

unnamed

Чому слід купити автоматичні ворота у нас?

Вибираючи «БРАМА МАРКЕТ» Івано-Франківськ, ви зможете придбати за доступними цінами будівельні металеві вироби, вуличні розсувні і орні конструкції, автоматику для всіх систем, а також промислові моделі. Ви отримаєте 5 років гарантійного обслуговування, доставку, яку наша фірма зробить за власний рахунок, а також послугу монтажу. Додатково ви завжди зможете визвати майстра для заміру отвору воріт за ціною 0 грн! Замір зробимо в день вашого дзвінка! Працюємо максимально оперативно. Всі зразки воріт в офісі нашої компанії.

4 переваги компанії:

  1. Доставка всього за 3 дні.
  2. Безкоштовний монтаж автоматики.
  3. Знижки при купівлі двох і більше одиниць товару.
  4. Салони воріт по всій Україні.

ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ від компанії brama-market.lviv.ua: купуйте в липні 2017 року ворота на гараж в комплекті з електронікою для їх управління – і отримуйте мінус до вартості вашої покупки 99 €!

 

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: