7 Жовтня 2017 | 552

«Осінній вернісаж»: митці Кам’янеччини представили роботи до Дня художника

З нагоди святкування Дня художника в Україні (відзначається у другу неділю жовтня) митці Кам’янеччини презентували свої роботи на виставці «Осінній вернісаж», що проходить у «Виставковій залі» на Соборній.

Олійний, пастельний та акриловий живопис, роботи виконані з соломки та вовни, витинанки, графіка і скульптура – різноманіття технік та сюжетів захоплює уяву.

vystavka6

Пухнасті хмари-квіти на картині «Пам’ять журавля» молодої художниці Анни Сушарник-Кравець змушують зупинитись біля полотна, полетіти разом з журавлем, розчинитись у ніжно-пастельних кольорах.

vystavka7

Казкова фортеця Сергія Михайлова вражає своєю деталізацією. Картину хочеться роздивлятись з різних ракурсів, щоразу відкриваючи щось нове, фантазуючи разом з художником.

vystavka3

Ще одна казкова робота – «Мацьопа в країні мрій» Романа Байрака, стала ілюстрацією до однойменної книги кам’янецького письменника Сергія Боднара.

vystavka2

Наталія Лашко представила свій триптих «Гей, соколе». Художниця часто звертається у своїх роботах до народної поетичної творчості. Образи птаха, дівчини та козака на коні, виконані у техніці вишивки соломкою. На перший погляд може здатись, що дрібні хрестики на картинах виконані тонкою ниткою. Насправді ж вони вишиті спеціальною швейцарською соломкою. Ці роботи завжди вражають та мало кого можуть залишити байдужими.

vystavka5

У «Виставковій залі» також можна побачити дві роботи Заслуженого художника України Бориса Негоди, які, як завжди, створюють настрій затишку, налаштовують на філософські роздуми та  наповнюють теплом попри те, що на одній із них зображений зимовий пейзаж.

Ольга Негода-Бучковська представила свої витинанки. Особливість техніки майстрині полягає у тому, що вона ніколи не створює контури олівцем, а одразу бере папір і ножиці  та починає творити. Це велика рідкість серед майстринь, що займаються витинанкою.

vustavka22

Ми розповіли лише про декілька робіт, аби спонукати вас обов’язково відвідати «Виставкову залу». Адже окрім вище перерахованих, ви побачите також роботи Аркадія Данилюка, Ольги Якубовської, Олени Швець, Тараса Хіцінського, Миколи Рябого, Ірини Мельник, Григорія Стасюка, Юлії Степанюк, Дмитра Кравця, Віктора Рудюка, Віктора Яворського, Ольги Поритко, Ірини Бєлік, Віталія Залуцького, вовняну красу Лариси Клепас, польові квіти з гіпсу Інни Чуганської, сонячні картини Оксани Фльорчук та оригінальні скульптури Івана Кляпетури.

Не пропустіть. Виставка триватиме до 28 жовтня.

З роботами журналістів Vdalo.info знайомила завідувач сектору художнього відділу     «Виставкової зали» Оксана Константінова.

У матеріалі використані фото Петра Ігнатьєва.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама