10 Липня 2017 | 836

Оповідання кам’янчанки про бандерівців і добро читатимуть в різних куточках світу

Оповідання кам’янецької журналістки Віри Шпильової «Хліб від бандерівців» було відібрано для публікації в «Книзі добра» – міжнародному соціальному проекті. Його головна мета – показати всьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

Книга створюватиметься у майстернях Центру української культури у місті Таллінн (Естонія): зшиватиметься із саморобного (черпаного) паперу, що буде виготовлений з одягу учасніків проекту, квітів, трав, привезених з України. Будуть навіть сторінки, які можна полити водою і вони проростатимуть.

knyga3

«Книгу Добра» благословив  за життя блаженніший Любомир Гузар. В проекті працює поважне журі на чолі з письменницею Марією  Матіос.

«Книгу Добра» передадуть у 50 провідних бібліотек світу, отже, історію кам’янчанки «Хліб від бандерівців» прочитають у різних куточках світу.

– Коли я надсилала цю історію до «Книги Добра», то мала дуже важливу мету: ще раз наголосити, що український народ не можна ділити на східняків та західняків і робити їх через це ворогами. Ми – єдиний народ, в єдності наша сила.

Нехай весь світ усвідомить: бандерівці – не бандити, не зарізяки, це патріоти України, котрі свого життя не шкодували для її свободи, і їм було дуже боляче за братів на сході та в центрі, які голодували в більшовицькому ярмі. Хліб від бандерівців врятував не одну родину на східній і центральній території України, окупованій совєтами, – зазначила Віра Филимонівна на своїй сторінці у facebook.

Також зазначимо, що в рамках проекту 100 авторів кращих історій та 100 кращих ілюстраторів віком від 8 до 16 років відпочиватимуть та оздоровлюватимуться в Угорщині на запрошення угорського уряду, а також у   Карпатах. Якщо авторами є дорослі, вони рекомендують для поїздки своїх представників – дітей, внуків, дітей друзів чи знайомих.

Прочитати оповідання «Хліб від бандерівців» Віри Шпильової можна за посиланням.

Також до «Книги Добра» увійшли ілюстрації школярок з Кам’янеччини: учениці Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи та загальноосвітньої  школи №17 Валерії Перерви та 11-класниці Подільської ЗОШ Аліни Горіховської.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

15
0

Поділитися з друзями:

реклама