28 Грудня 2018 | 612

Оперета «Летюча миша» долетіла до Кам’янця-Подільського

Летючі миші, Йоганн Штраус, спелеологія, печери. Поєднання непоєднуваного, уява розгорнулась. Ні, це не новий фільм чи дослідження печери. Це мистецький вечір у Кам’янець-Подільському міському будинку культури та оперета «Летюча миша» Йоганна Штрауса-молодшого.

Феєрична, саркастична та майстерно виконана за участі Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії, хору і балету Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», ансамблю бального танцю «Крок», Кафедри хореографії Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, а також талановитих солістів.

Невеличкий екскурс в історію.

Йоганнів Штраусів було двоє – батько і син. Йоганн Штраус-батько талановитий скрипаль і композитор, але для сина існувала категорична заборона займатися музикою. Однак мати Анна Штрайм, незважаючи на сімейні труднощі, допомогла Йоганну-молодшому реалізуватись у музичній сфері.

І не даремно, Штраус згодом став королем вальсу. Його 168 вальсів, дотепер викликають трепет у поціновувачів. Титул засновника такого виду мистецьких творів, як оперета також належить Йоганну. Окрім того, митцем було встановлено рекорд на гастролях у США – диригування оркестром з 1000 осіб.

І ось, Кам’янець-Подільський, вечір, оперета, музичні композиції авторства Йоганна Штрауса, солісти, симфонічний оркестр і сповнені трепету погляди присутніх. Летюча миша розправила крила і уява заграла кольорами мистецького бачення.

Повністю заповнений зал.

Побільше б ось таких вечорів і емоцій для гурманів театралів!

Фото: Ірина Пустиннікова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Галина Комарніцька
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: