1 Квітня 2019 | 2431

Округ Мельниченка єдиний на Хмельниччині не отримав субвенцій у 2018 році

Єдиний округ на Хмельниччині, який не отримував у 2018 році субвенцій з державного бюджету згідно із зазначеними розпорядженнями Уряду – це виборчий округ №193, який у Верховній Раді України представляє народний депутат Володимир Мельниченко (фракція партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

Про це йдеться у звіті «ОПОРИ».

Всього ж у 2018 році на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Хмельницької області було виділено понад 204 млн грн.

Лідером за кількістю одержаних коштів у регіоні став виборчий округ №191, інтереси якого в парламенті представляє Віктор Бондар. Загалом у минулому році округ отримав 23 субвенції на суму 72,83 млн грн.

Найбільша частка державного фінансування у формі субвенцій була спрямована на розвиток житлово-комунального господарства та інфраструктури в області, найменша – на встановлення та ремонти дитячих і спортивних майданчиків.

В результаті проведення дослідження на Хмельниччині, в «ОПОРІ» в чергове відзначають, що процес розподілу субвенцій на соціально-економічний розвиток залишається непрозорим, нерівномірним та заполітизованим. А народні депутати продовжують використовувати тему залучення субвенцій на округи задля самопіару  та непрямої агітації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
26

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: