6 Серпня 2018 | 1894

Округ Мельниченка на Хмельниччині отримав найменшу субвенцію

Минулого року Хмельницька область отримала майже 230 мільйонів державної субвенції.

Кошти були розподілені «на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». Однак різні округи отримали різні суми. Громадська мережа «ОПОРА» дослідила, кому, скільки та на які потреби дісталися державні кошти.

Упродовж двох років «ОПОРА» аналізує субвенцію – форму грошової допомоги місцевим органам влади з боку держави  «на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

До розподілу коштів та формування переліку об’єктів (заходів) цієї субвенції безпосередньо причетні народні депутати, які подають на рівні з місцевими адміністраціями так звані «пропозиції». Таке їхнє право, зокрема, закріплене у Постанові Кабміну №106 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

У 2017 року на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку області з державного бюджету область отримала 229,5 млн грн. До речі, у 2016 році ця сума була більш як удвічі меншою – 107,7 млн грн.

Найбільше коштів у 2017 році – 71,6 млн грн – дісталося 191 виборчому округу, який у парламенті представляє нардеп Віктор Бондар, а найменше – 15,1 млн грн – отримав округ 193, чиї інтереси у Верховній Раді обстоює Володимир Мельниченко.

Майже половину суми, яка була виділена на 193-й округ, а саме 7,1 млн грн, Кабмін виділив на реконструкцію міського будинку культури. Решту грошей витратили на капітальні ремонти та реконструкцію освітніх і культурних закладів, зокрема ремонти фасадів та систем водовідведення шкіл, а також на ремонт і реставрацію пам’ятки архітектури національного значення – будинку Маріїнської гімназії.

Із усієї суми субвенцій, що отримав округ, 1,5 млн грн одержало смт Нова Ушиця, а 13,6 млн грн дісталося місту Кам’янцю-Подільському та Кам’янець-Подільському району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
22

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: