3 Квітня 2017 | 225

Обсяги інвестицій на Хмельниччині скоротились на 30%

Військовий конфлікт на сході України, а також політичні проблеми та загрози безпеці створюють, на думку експертів, не надто сприятливий інвестиційний клімат на Україні.

Ще один нюанс – значна частина  прямих іноземних інвестицій потрапляє до України через офшорні компанії і насправді має українське або російське походження.

Що ж ми спостерігаємо у Хмельницькій області сьогодні?

У порівнянні з періодом до війни на сході обсяги інвестицій скоротились майже на 30%. За даними Головного управління статистики в Хмельницькій області, у 2013 році іноземні компанії інвестували в економіку Хмельницької області 225,5 млн доларів, а у  2016 році лише 160,2 млн доларів.

У 2016 році найбільшими інвесторами стали компанії з Нідерландів – 93,5 млн доларів. Далі ідуть Польща – 13,6 млн доларів та Німеччина – 11,2 млн доларів.

Також серед інвесторів Велика Британія (5,7 млн доларів), Швеція (3,5 млн доларів), Ізраїль (3,5млн доларів), США (1,8 млн доларів), Чехія (1,7 млн доларів), Туреччина (1,6 млн доларів). Частка інших прямих іноземних інвесторів складає 7,4 млн доларів.

А далі на згадку приходять інвестиції через офшорні компанії: 15 млн. доларів інвестували в економіку Хмельниччини компанії, зареєстровані на Кіпрі, 1,7 млн доларів – компанії родом з Вірґінських островів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: