12 Жовтня 2020 | 253

Норвегія допомагає учасникам АТО з Кам’янця навчитися аграрному менеджменту

У Кам’янці-Подільському 10 жовтня відбулися перший тренінг-семінар та заняття згідно розкладу проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) з перепідготовки та соціальної адаптація військовослужбовців і членів їхніх сімей за програмою «Аграрний та земельний менеджмент».

Як розповіли організатори, метою проєкту є професійна перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців і членів їхніх сімей, сприяння учасникам проєкту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

У Кам’янці-Подільському проєкт реалізовується «Міжнародним фондом соціальної адаптації» спільно з Подільським державним аграрно-технічним університетом та Благодійним фондом «Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО». Фінансова підтримка проєкту здійснюється Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.

Програма навчального семестру проекту спрямована на те, щоб навчити військовослужбовців ефективно розпоряджатись земельними ресурсами , які їм надає держава, а також на висвітлення всіх особливостей «Аграрного менеджменту», для того, щоб слухачі програми здобули теоретичні та практичні навички по організації сільськогосподарських виробництв та фермерських господарств, і в подальшому змогли започаткувати власне господарство.

Випускники проєкту отримають документи про закінчення перепідготовки та участі в міжнародному проєкті: свідоцтво про проходження перепідготовки (від українського університету; спільний сертифікат українського університету і Nord університету; диплом Міністерства закордонних справ Норвегії. В подальшому випускники проекту зможуть використовувати отримані дипломи при роботі в країнах Європи.

Партнери проекту запрошують до участі в реалізації заходу меценатів та спонсорів, фінансова допомога яких буде спрямована на підтримку учасників АТО, які виявлять бажання організувати власну справу.

Контактна особа: Браеску-Семенишин Роман, (097)954-54-69, e-mail: brasroman@gmail.com

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама