8 Травня 2019 | 518

Ніна Матвієнко маленьким кам’янчанам: запрограмуйте себе на щастя

Днями Кам’янець-Подільський відвідала народна артистка України Ніна Матвієнко, чий голос уособлює глибокий зв’язок поколінь та дивовижну красу української душі.

Наше місто співачка відвідала в рамках нового проекту благодійного фонду імені Михайла Савенка «Міст» «ВІТЕР МАЙБУТТЯ НА МОСТАХ ПОКОЛІНЬ».

Цей проект спрямований, в першу чергу, на можливість особистого знайомства дітей з наших підшефних закладів на Хмельниччині зі знаними людьми, які здобули величезний життєвий досвід, долаючи безліч перешкод на своєму життєвому шляху. Людей, які особисто багато чого зробили і ще зроблять у своєму яскравому житті для України і з Україною в серці, та які готові поділитись теплом своїх сердець з дітьми, – зазначив президент фонду Сергій Ісаєнко.

Разом з Ніною Матвієнко до Кам’янця-Подільського приїхав і відомий співак, художник Валерій Вітер, в майстерні якого й народилась ідея спільного проекту, назву якого, до речі, вигадав відомий спортивний тележурналіст та мандрівник, давній друг фонду Валентин Щербачов. Цього разу він не зміг завітати до Кам’янця-Подільського, адже бере участь у черговій 47-мій гімалайській експедиції, де планує вкотре підняти прапор фонду, який уособлює багаторічну допомогу 2,5 тисячам дітлахів з 15 дитячих та інтернатних закладів Хмельниччини.

Програма візиту гостей була більш ніж насиченою: садочок «Світлячок», школа-інтернат «Славутинка», Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою – скрізь українська пісня знаходила відгуки у серцях слухачів, які то сміялись, то плакали разом з артистами.

Я сама виховувалась в інтернаті, – пригадує Ніна Матвієнко. – Нас у родині було 11, батьки змушені були віддати мене з братами та сестрами в інтернат. Але я не тримаю ні на кого зла і пригадую ті часи з вдячністю. У нас були дуже гарні викладачі, які дали нам дорогу в життя. Я не загубила нічого, а здобула дуже багато.

Під час свого виступу Ніна Матвієнко звернулась до учнів школи-інтернату «Славутинка»:

Бог дав вам життя. Інші чомусь не народились, а народились саме ви. Тому цінуйте кожну мить. Ні на кого не нарікайте. Не будьте сиротами. Ви щасливі люди! Якщо ви запрограмуєте себе: «Я щасливий», то й будете йти по щастю. Якщо «Я нещасний» – то й будете це притягувати. Я так пізно це пізнала. Мені не було кому про це розповісти. Але я це вивчила і тепер кажу вам.

Про співпрацю з благодійним фондом імені Михайла Савенка «Міст» Ніна Митрофанівна відгукується дуже позитивно.

Це унікальний приклад. Я бачу скільки корисних справ робиться для вашого міста. І я переконана, що ваше місто цього варте.

У «Славутинці» гості оглянули кімнати та дитячі ліжка, придбані за кошти фонду.

Сергій Ісаєнко, президент благодійного фонду «Міст», зазначив в свою чергу:

Під час виборів ми чули багато гасел. Але головними повинні бути «Працюй», «Люби свою державу». До того ж люби не себе в державі, а державу в собі. І тоді зміни обов’язково почнуться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

11
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: