7 Травня 2022 | 2970

Нестача пального на Кам’янеччині: чого очікувати

Наразі всі мешканці Кам’янеччини зіткнулися з проблемою черг та нестачі пального на АЗС. Насправді ця проблема є загальною для усієї держави і пов’язана з військовими діями на території нашої країни.

У Хмельницькій обласній військовій адміністрації пояснили, що росія заблокувала наші порти і цілеспрямовано знищує інфраструктуру, що забезпечує постачання пального.

Від початку повномасштабної війни маємо проблему з наповненням ринку пального. Фактично, залишився тільки один напрямок постачання – з Європейського Союзу, – зазначає голова ОВА Сергій Гамалій.

Ускладнення ситуації пов’язане з потраплянням ракетного удару по Кременчуцькому нафтопереробному заводу, яке відбулося 24 квітня.

Наразі ж ключова необхідність – це постачання палива для наших бійців та служб, які забезпечують життєдіяльність громадян.

За словами очільника області, ситуація повинна налагодитися впродовж одного-двох тижнів. Саме тому закликає мешканців Хмельниччини надавати перевагу громадському транспорту, а не приватному.

У свою чергу, міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко попросив усіх навіть утриматися від публічних обговорень місцевих АЗС і де саме є пальне.

«Наш ворог особливо жорстокий. Від нього можна чекати всього, в тому числі й різних провокацій.

Також прошу усіх утриматись від публічних обговорень щодо місцевих АЗС та наявності пального. Пам’ятаємо , що така публічна інформація в мережі може бути «на руку» ворогу.

Будьмо розумні. Тримаймося! Все буде Україна!», – написав на своїй сторінці мер міста.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: