12 Вересня 2022 | 25

Необхідні аксесуари для смартфонів

Смартфон – це інструмент, який ми використовуємо час від часу, щоб переглядати Інтернет, соціальні мережі, слухати музику, робити фотографії, перевіряти електронну пошту, навчатися чи розважатися, використовуючи різні програми, навігацію, оплачуючи покупки тощо.

 Телефонні аксесуари – це різні гаджети, які допомагають смартфону працювати краще, підвищуючи його продуктивність та розширюючи функціональні можливості. Загалом і в цілому дають масу переваг у різних ситуаціях, наприклад, у подорожі, заняттях спортом, на роботі, на прогулянці чи вдома.

Зарядний пристрій

 Зарядний пристрій – це аксесуар, необхідний для заряджання акумулятора мобільного телефону. Зазвичай він постачається з новим телефоном у коробці. Без нього наш смартфон просто не буде працювати, а для його підключення має бути доступ до розетки.

Безпровідна зарядка

 Це гарний гаджет, завдяки якому ми можемо легко та комфортно заряджати наш телефон без необхідності підключення дротів. Однак зарядні пристрої цього типу мають обмежену потужність і тому бездротовою зарядкою зручно користуватися, наприклад, вночі.

Автомобільний зарядний пристрій

 Такий аксесуар для мобільного телефону – велика зручність у подорожі на авто. Автомобільний зарядний пристрій можна підключити безпосередньо до гнізда прикурювача та заряджати мобільний пристрій. Щоб розширити можливості зарядного блоку та використовувати його в парі з будь-яким телефоном або планшетом, рекомендуємо вибрати відповідний USB перехідник тут https://www.aks.ua/uk/catalog/perehodniki/. Це дозволить працювати з будь-яким стандартом підключення мобільних апаратів. Якщо ми хочемо слухати музику у форматі MP3, варто купити зарядний пристрій з Bluetooth FM-передавачем.

Зовнішній акумулятор

Пауербанк – чудовий телефонний гаджет, що дозволяє заряджати мобільний телефон далеко від доступу до електрики. Це рішення працюватиме найкраще під час подорожей. Повербанки це портативні джерела живлення, їх можна назвати універсальними акумуляторними батареями. Виробники пропонують різні пристрої для живлення мобільних телефонів, вони мають різну потужність, різну ємність і найчастіше призначені для заряджання батарей з невеликою ємністю, наприклад телефонних.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: