27 Лютого 2019 | 492

Націоналізм, свобода слова, вибори: про що молодь Кам’янця спілкувалась з польським журналістом

27 лютого Міхал Кацевич, польський журналіст, оглядач видання «Newsweek Polska», зустрівся зі студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

До Кам’янця-Подільського журналіст завітав на запрошення Фонду громадської дипломатії, засновниками якого є колишні студенти Кам’янець-Подільського вишу Антон Найчук та Євген Касап.

Під час зустрічі зі студентами-політологами та майбутніми журналістами Міхал Кацевич окреслив загальний стан українсько-польських відносин, відзначив прикре скорочення співпраці між нашими державами з приходом до влади правих сил у Польщі, а також розповів про страх польських інвесторів будувати бізнес в Україні через корупцію та рейдерські захоплення підприємств.

На запитання студентів про націоналістичні рухи в Польщі, Міхал зазначив, що вони є досить активними і помітними, але, на щастя, малочисельними.

Також Міхал Кацевич підкреслив, що журналісти у Польщі, як і все суспільство на сьогодні є глибоко поляризованими. Провладні медіа-ресурси як ніколи рясніють пропагандою. Цікаво, що кузнею кадрів для держканалів Польщі став, зокрема, медіа-концерн католицького священика Тадеуша Ридзика. «Радіо Марія», яке належить концерну, відоме своєю націонал-католицькою спрямованістю та антисемітськими настроями.

Студенти також попросили польського гостя прокоментувати кандидатури на пост президента України. У відповідь Міхал Кацевич згадав приклад популярного польського політика, актора  та рок-музиканта Павла Кукіза, який попри свою задекларовану незалежність привів у парламент чимало сумнівних елементів.

Також в рамках візиту польський журналіст зустрівся з міським головою Михайлом Сімашкевичем та оглянув історичну частину Кам’янця-Подільського.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
54

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: