18 Липня, 2019 | 1700

НАРОДЖУВАТИ І ЖИТИ ТУТ: Михайло Посітко

Я – молода людина, мені 33 роки. Я онук, син і батько двох донечок. Правозахисник, свободівець, кам’янчанин. Живу і працюю заради майбутнього. Мої слова доведені справами: захистом людей в судах, відстоюванням прав простого кам’янчанина, інтересів громади.

Парк, стадіон, лікарня, каньйон, забудова Старого міста, захист бізнесу, проблеми мешканців, обман з тарифами, викриття злодійських схем тощо – це те, що в моєму порядку денному. Щодня. Тому я протистою погрозам, бруду, пліткам та політичним нападкам.

Зі мною команда професіоналів, фахівців з вищою освітою, кандидатів та докторів наук, людей бізнесу, активних кам’янчан, вчителів та медиків, пенсіонерів та молоді.  Наша команда в потужній всеукраїнській команді націоналістів. Один у полі не воїн. Ким би він не був. Класики економічної теорії, політологи зі світовим визнанням, реальне життя – доводять, що у період криз та воєн рятують держави праві сили – націоналісти. Тому що їм справді не байдуже до країни. До дітей українських, до старості в злиднях, до батьків, що їдуть закордон в пошуках заробітку.

Нові робочі місця, державний протекціонізм щодо українського виробника, підтримка малого та середнього бізнесу, гідна пенсія та достойна зарплата, тут – на своїй землі. Це мій пріоритет.

Молодь зможе. Вірю. Разом з однодумцями розробив програму підтримки молодих сімей. Цей законопроект вже зареєстровано в Верховній Раді України. Але голосувати за нього будуть, коли націоналісти будуть у парламенті. Ви це знаєте. Оберіть не фантик і не старе під новою назвою. Оберіть тих, хто щоденно з вами. «Свобода» і ми з вами. Маємо народжувати діток і жити тут.

Тому я запропонував включити до нього  підвищення виплати батькам при народженні дитини до 120 тисяч. Це економічно обґрунтована виплата з урахуванням вартості памперсів, одягу, необхідних для малюків речей. Знаю, бо маю маленьких діток.

Також у законопроекті гарантовано для сімей з 3-ма дітьми – безвідсотковий кредит на придбання житла, з 4-ма дітками – 50 % кредиту оплачує держава, там де 5 діток – держава забезпечує житлом. Це не фантастика. Це те, що зробили націоналісти в успішних країнах Європи, коли прийшли до влади.

Нині у Польщі при владі націоналісти політичної партії PiS. Зміни очевидні, а контраст з Україною разючий. Поляки впровадили програму підтримки «Сім’я 500 плюс». На дитину щомісяця батьки отримують 500 злотих соціальної допомоги. Восени націоналісти пропонуватимуть програму «1000 плюс». Італія, Німеччина , Франція свого часу зробили так.

Я і моя команда зробимо так в Україні. Для того, щоб народжували тут. Щоб зростали, вчились, працювали і мали гідну старість на рідній землі. Щоб на пенсії люди насолоджувались відпочинком, як те роблять літні люди з Європи. Ми ладні за ці зміни віддати життя.

Кандидат у 193-му виборчому окрузі МИХАЙЛО ПОСІТКО, ВО «Свобода» –  у виборчому бюлетені № 21

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: