Сьогодні, напередодні Водохреща, на станції другого підйому Дністровського водогону відбулося традиційне освячення резервуарів з питною водою.

Відтак уже завтра, на свято Богоявлення Господнього, освячена вода потрапить до кожної домівки кам’янчан. Тож прямо з-під крану її зможуть набрати ті, хто не матиме нагоди цього дня відвідати святкову службу в храмі.
Цілющі властивості і особливу структуру хрещенської води відзначають як священики, так і науковці, – зазначають на сайті міської ради.
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.