10 Липня 2019 | 748

Національний університет державної фіскальної служби запрошує на навчання

Літо – це не лише пора відпочинку, але й час обрати навчальний заклад для отримання нової спеціальності, підвищення кваліфікації та нових знань. Адже від високоякісної освіти залежить майбутнє кожної особистості…

Чудовим вибором стане Кам’янець-Подільський навчально-науковий інститут Університету державної фіскальної служби України, який працює в місті з 2003 року і продовжує підготовку фахівців для податкових служб, фінансових органів, обласних та районних державних адміністрацій, митної служби України, підприємств і організацій різних форм власності.

За роки надання освітніх послуг підготовлено понад дві тисячі висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють у Державній фіскальній службі України, митниці, інших державних органах і бізнесових структурах.

Кам’янець-Подільський навчально-науковий інститут працює в структурі  Університету державної фіскальної служби України (м.Ірпінь Київської обл.). Основним напрямом роботи інституту є підготовка досвідчених кадрів у галузі економіки та права.

В інституті здійснюється підготовка бакалаврів за спеціальностями: 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Крім того, на базі нашого інституту навчаються студенти інституту «Права» Університету ДФС України. Згідно нових тенденцій підготовка фахівців проводиться за дистанційною та дуальною формами навчання.

Більше того, організовуються сесії для магістрантів Університету ДФС України Західного регіону.

Для того, аби вступити на денну та заочну форму навчання абітурієнтам необхідно мати повну загальну середню освіти та скласти ЗНО з української мови та літератури, математики, іноземної мови або географії. Наша держава та державний виш з особливою повагою ставиться до захисників України, а тому учасникам АТО для вступу на навчання необхідно лише скласти внутрішній екзамен за цими предметами.

Також здійснюється набір на другий-третій курс за дипломами молодшого спеціаліста за профільною та непрофільною освітою.

З детальною інформацією також можна ознайомитися на офіційному сайті Національного університету Державної фіскальної служби України – http://www.nusta.edu.ua/.

Ми змінили адресу, але не змінюємо нашим освітнім традиціям!

Наразі наше представництво університету ДФС України знаходиться у приміщенні Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової існcпекції за адресою:

32300,  Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка,74,

Телефон: (067) 8506448

E-mail: 37.05@nusta.edu.ua

Приходь та отримай диплом державного зразка!

З повагою директор Кам’янець-Подільського навчально-наукового інституту університету ДФС України, кандидат історичних наук

Жанна Касап

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: