29 Грудня 2017 | 1362

На здобуття премії «Українська книжка року» претендує науковець з Кам’янця-Подільського

Цього року на здобуття премії Президента України «Українська книжка року» подано 175 видань від понад 90 видавництв та видавничих організацій України.

Премія присуджується в трьох номінаціях:

–              за видатні досягнення у галузі художньої літератури;

–              за вагомий внесок у розвиток українознавства;

–              за сприяння у вихованні підростаючого покоління.

За даними прес-служби Держкомтелерадіо, у номінації «За вагомий внесок у розвиток українознавства» змагається завідувач кафедри архівознавства та спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Олександр Федьков з монографією «Українська соціал-демократична спілка на початку ХХ ст.: у пошуках ідейно-політичної ідентичності».

knyga

У монографії розглянуто соціокультурні умови діяльності та обґрунтовано класифікацію соціал-демократичних політичних партій і спілок, які функціонували в Російській імперії наприкінці XIX – на початку XX ст. Предметом наукового аналізу в ній стала Українська соціал-демократична спілка (1904-1912 рр.), що виникла в Наддніпрянській Україні на перехресті інтернаціональних впливів у марксизмі. Це була впливова політична організація, яка поширювала свій уплив на більшу частину українських губерній і суміжні території Білорусі та Молдови.

Відповідно до Положення про премію, у січні Комітет зі щорічної премії Президента України «Українська книжка року» розгляне подані роботи та прийме рішення, які видання допущені  до участі в конкурсі на здобуття премії. З цього списку будуть запропоновані видання на відзначення премією Президента України.

Премія «Українська книжка року» була заснована у 2009 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: