16 Травня 2018 | 2681

На запах мНяса: що варто знати про новий заклад

Кам’янчанам найбільше не вистачає вражень та м’яса. Мабуть, саме так вирішили власники нового закладу meat club «Мені би мНяса», який нещодавно відкрився в Кам’янці-Подільському.

Ми також завітали на запах м’яса і готові поділитись своїми враженнями.

Так, у закладі вміють дивувати. Креативне меню у вигляді таблиці Менделєєва, адаптованої до уподобань м’ясоїдів,  «законсервоване» пиво, оригінальна подача страв –  все це дійсно дивує та змушує посміхнутись.

mnasa

реклама

У закладі панує атмосфера домашньої простоти, ніби ви завітали на кухню до своїх давніх знайомих: їжа подається прямо на сковорідці чи на спеціальних дощечках, а вже згадане пиво доведеться відкривати консервним ножом.

Тут безперечно згадується поняття крафт (craft – майстерна робота, ремесло) –  популярна на заході філософія та дух виробництва, яким намагаються слідувати й деякі кам’янецькі підприємці.

Уявіть, що ваша родина чекає в гості близьких друзів. Навколо приємна метушня, ви відбираєте найкращі продукти, шукаєте перевірені рецепти.  Всі думають, як найкраще подати страву, здивувати гостей. Створення крафту передбачає ось таку домашню атмосферу, де кожен робить свою справу якнайкраще, з любов’ю.

Крафт ще протиставляють мас-маркету, тобто це щось унікальне, зроблене своїми руками для найдорожчих.

В інтер’єрі закладу крафт проявляється чистотою ліній, незвичним використанням елементів декору, виробами ручної роботи, перевага надається природнім матеріалам. Все це є у  «Мені би мНяса», хоча дещо не вистачає світла.

mniaso (2)

Тепер кілька слів про ціни в meat club «Мені би мНяса». 100 г яловичини (вирізка) тут коштує 60 грн, свинини – 55 грн. Розраховуйте, що середня порція 250-300 г.

Офіціантка порадила страви, які не потрібно довго чекати, тож наше замовлення було готове за 10 хвилин.

На двох ми замовили реберця (близько 300 г), один салат з м’ясом, інший овочевий, сік та пиво (0,5 л). Загальний чек склав близько 360 грн.

Будьте готові до цін на пиво – тут воно коштує 65 грн за 0,5 літра.

Також у закладі немає терміналу, тож подбайте про готівку заздалегідь. Хоча власникам варто замислитись, адже це дуже незручно.

mniaso1

Як бонус до кожного шматка м’яса у закладі подають квашену капусту, овочі гриль, зелень та хлібчик.

У меню вказано, що можна обирати ступінь просмаження м’яса: кірзак, мочалка та розвалюха. Але нас офіціантка про це, мабуть, забула запитати, тож страва вийшла як на любителя погризти м’ясо, в той час як ми полюбляємо, коли реберця буквально тануть у роті.  Але це справа особистого смаку, про який все ж таки варто запитувати.

Загалом враження досить позитивні: привітний персонал, увага до дрібниць і запах мНяса роблять свою справу.

Адреса закладу, для тих, хто хоче поїсти м’яска: вулиця Огієнка, 59

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як вам новий заклад?

29
14

Поділитися з друзями:

реклама