14 Червня 2018 | 938

На які проекти Кам’янеччина отримає 7,8 млн. грн з державного фонду регіонального розвитку

Уряд затвердив 477 проектів, запропонованих 24 обласними та Київською міською держадміністраціями, які будуть фінансуватись за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Хмельницька область отримала 140,9 млн грн. Зокрема, громади Кам’янець-Подільського району отримають фінансування на такі проекти:

  • будівництво підвідного газопроводу середнього тиску до сіл Суржа, Нагоряни, Лісківці, Рихта, Слобідка-Рихтівська, Вільне, Залісся Перше, Параївка, Чорнокозинці, Мілівці, Кудринці, Кізя-Кудринецька, Завалля, Червона Діброва, Вітківці, Добровілля, Кізя, Адамівка, Нововолодимирівка, Шустівці, Ніверка, Підпилип’я, Подоляни Кам’янець-Подільського району – 4,8 млн грн;
  • реконструкція дитячого садочку на вул. Центральній, 13, в с. Вербка Кам’янець-Подільського району – 2 млн грн;
  • реконструкція приміщення під розміщення лікувального діагностично-консультативного центру та фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки № 1 на вул. І. Франка, 30, в м. Кам’янець-Подільському – 1 млн грн.

Нагадаємо, що загальний кошторис ремонтних робіт міської поліклініки по вул. І. Франка становив 8,5 мільйона гривень.

Як зазначає косультант з бюджетних питань проекту «ПУЛЬС» при Хмельницькому РВ АМУ Олена Бохонська, кошти ДФРР – це додатковий ресурс, який можуть залучати громади для фінансування капітальних видатків.

Загальний обсяг фонду у 2018 році – майже 6 млрд. грн. Згідно чинного законодавства, кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Анна Сіра, консультант проекту ПУЛЬС при Хмельницькому РВ Асоціації міст України
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

13
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: