3 Квітня 2019 | 407

На третю дитину Уряд платитиме 1700 грн: покрокова інструкція оформлення допомоги

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на третю і кожну наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн. допомоги при народженні дитини.

Як отримати виплату?

➡ Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у департамент соціального захисту населення (вул. Шевченка, 26) і написати Заяву на отримання грошей.

➡ При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

➡ Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

➡ Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.

Кам’янчанка Вікторія, мати чотирьох дітей, коментує ініціативу Уряду:

Звичайно, нехай це і невеликі кошти, але будь-яка допомога для багатодітної родини важлива. Єдине, дивує, чому допомога буде виплачуватись лише до 6 років. Адже далі дитина йде в школу, починаються заняття у різних гуртках тощо. В цей період гроші потрібні не менше, а навіть більше, ніж коли дитина ще немовля.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама