16 Травня 2019 | 2107

На «тещиному язику» укладають завершальний шар покриття

Триває капітальний ремонт на ділянці автомобільної дороги Н-03 Житомир-Чернівці, км 269 – км 275 (с. Гуменці біля Кам’янця-Подільського).

Шар за шаром на очах кам’янчан стара дорога, круті повороти якої призвели не до одніє трагічної ДТП, оновлювалась та розширювалась. Усі ми, навчені багаторічним досвідом ремонту українських доріг, прискіпливо вишукували недоліки та нерівності, в той час як кожен наступний шар покриття виявлявся не фінальним.

Але сьогодні, 16 травня, прес-служба САД у Хмельницкій області повідомила, що підрядне підприємство ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» приступило до влаштування верхнього завершального шару покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону, завдяки шорохуватій поверхні якого,  підвищиться коефіцієнт щеплення коліс автомобілів із покриттям.

Задля кращої рівності покриття укладається верхній шар одразу двома асфальтоукладальниками. На ширину 9,5 м вже влаштовано 2,6 км завершального шару.

Перед укладанням щебенево-мастикового асфальтобетону для відведення води із проїзної частини встановлюються прикромочні лотки, а також насипається грунт для подальшого формування узбіч.

Нагадаємо, що в результаті проведення капітального ремонту ділянка автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, протяжністю 5,5 км, розшириться ще однією смугою руху; для відокремлення напрямків потоків та неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу буде встановлено бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі», також по всій протяжності ділянки буде влаштовано зовнішнє освітлення та встановлені нові дорожні знаки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

86
3

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: