1 Квітня 2020 | 9686

На передовій коронавійни: у Кам’янці створили мобільну групу медиків

У Кам’янці-Подільському створили мобільну медичну бригаду, яка буде працювати з хворими, що мають підозру на коронавірус COVID19.

Відповідне рішення було прийнято згідно наказу головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка. Мета роботи таких бригад – мінімізація поширення коронавірусної хвороби COVID-19 під час проведення діагностики.

До складу бригади у Кам’янці-Подільському увійшли лікарі: онколог Сергій Бузинський; хірурги Ігор Булатович, Дмитро Місевич, Руслан Панкратов; травматологи Дмиро Пирогівський та Антон Козярчук, офтальмолог Олег Собко. Також до бригади входять два шофери Олександр Барташевич та Іван Шморгун. Про це йдеться на сторінці Медицина Кам’янця у Facebook.

За два дні вдалось зібрати та забезпечити мобільну бригаду усіма засобами індивідуального захисту та обладнанням за необхідним переліком.

Вже завтра, 2 квітня, буде сформований графік роботи лікарів бригади, які проводитимуть забір зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу.

Дякуємо лікарям та шоферам, які без вагань та відмовок погодились виконувати роботу, яка не входить до їх прямих обов’язків, – йдеться у повідомленні.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: