12 Травня 2017 | 415

На паління подоляни витрачають в 6 разів більше, ніж на освіту

Кожен восьмий мешканець Хмельницької області у віці старше 12 років палить, в Україні ж палить майже кожен п’ятий.

Такий результат дало вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке проводять органи державної статистики впродовж багатьох років.

В Головному управлінні статистики в Хмельницькій області зазначають, що навіть з  таким невтішним показником мешканці Хмельниччини посіли перше місце в Україні за кількістю прихильників здорового способу життя без тютюну.

Лідером тютюнопаління в Україні стала Дніпропетровська область, де чверть населення вищевказаного віку має пристрасть до тютюнових виробів.

Серед курців Хмельниччини майже половина курять вже понад 20 років (по Україні – понад третину). Стаж від року до п’яти має кожен десятий наш краянин (по Україні – 13%). Три курці з п’яти спалювали за добу по 16 цигарок і більше.

Витрати на цигарки у 6 разів перевищують витрати подолян на освіту та майже в 4 рази більші, ніж витрати на відпочинок і культуру.

Таким чином, як засвідчило спостереження, на шкоду здоров’ю ми поки що витрачаємо майже стільки ж коштів, як на його збереження та в рази більше, ніж на інтелектуальний і духовний розвиток особистості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: