9 Листопада 2021 | 2386

На Кам’янеччині музей історії села оновили за кошти Українського культурного фонду

Вчора, 8 листопада, голова громадської організації «Територія» Андрій Зоін на пресконференції розповів журналістам про оновлений музей у селі Чабанівка на Кам’янеччині.

Проєкт «Ребрендинг Народного музею історії села Чабанівки» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Український культурний фонд та Державне агентство розвитку туризму України.

Відкритий у 1990 році, сьогодні цей об’єкт – цілий мистецький простір. У рамках ребрендингу тут виконано реставраційно-консерваційні та оновлювальні роботи над унікальним триповерховим муралом, автором якого є відомий митець Володимир Лашко.

Оновлено і осучаснено музейні зали з історіями звичайних людей, розроблено сувенірну продукцію, в основі дизайну якої – обіграна історія села Чабанівка, створено сторінки у соціальних мережах.

В цей проєкт було вкладено близько 600 тис. грн.

Андрій Зоін, який допомагав керівництву Староушицької ОТГ в написанні гранту, говорить, що подібні проєкти – не просто туристичний магніт. Завдяки їм регіони отримають можливість розвивати культуру, освіту, навіть економіку й аграрний сектор. Адже туризм підтягне інвестиції та бізнес.

Подати власний проєкт на УКФ в рамках програми «Культура. Туризм. Регіони» можуть територіальні громади, а також ФОПи, які презентують культурно-освітню сферу. І подати можна вже, адже грантовий сезон-2022 було відкрито 5 листопада – https://ucf.in.ua/news/01-11-2021

Що ж до музею Чабанівки – то відвідати нову локацію має нагоду кожен бажаючий (поки що безкоштовно). Знаходиться він у приміщенні будинку культури за 47 км від Кам’янця-Подільського та 15 км від Бакоти.

Джерело: міська рада

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: