8 Серпня 2019 | 3364

На Кам’янеччині горе-господар перекрив доступ до Дністра і зливає в річку стоки

.На Кам’янеччині місцевий житель, займаючись «зеленим туризмом», перекрив шлагбаумом доступ односельцям до берега Дністра, а пожежникам, в разі необхідності, до води. Про це йдеться у повідомленні Жванецької ОТГ у Фейсбуці.

Жителі громади, яким стало несила терпіти свавілля «сусіда-господарника» звернулись до сільського голови зі скаргою про те, що у селі Слобідка-Малиновецька горе-господар, який вирішив заробляти на зеленому туризмі, перейшов усі межі, коли перекрив шлагбаумом доступ односельцям до берега річки, а пожежникам, в разі необхідності, до води, та мало того, він ще й «оригінально» вирішив ситуацію з утилізацією каналізаційних стоків, які просто стікають з крутого схилу прямо у Дністер.

Комісія з представників сільської ради, НПП «Подільські Товтри», працівників поліції та працівників Держпродспоживслужби зафіксувала факти серйозних порушень: відсутність будь-якої документації на право власності на землю, будівлі, дозволи на ведення підприємницької діяльності. Також виявили зовнішній септик з можливою системою відкачки нечистот до річки.

Наразі власник жодних документів до сільської ради не надав, тому проводиться підготовка звернень до відповідних контролюючих органів з метою притягнення порушника до відповідальності.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: