4 Березня 2019 | 2308

На Кам’янеччині вперше спробували перевести релігійну громаду УПЦ в ПЦУ

Третього березня місцеві активісти в селі Нігин на Кам’янеччині ініціювали проведення зборів щодо переходу релігійної громади церкви Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ МП) в Православну церкву України (ПЦУ).

Спершу активісти хотіли провести збори в приміщенні будинку культури. Але оскільки у зборах має брати участь не сільська, а саме релігійна громада, відповідно до Закону України №4128, віруючі перейшли до храму. Зі 100 присутніх 97 проголосували за те, щоб залишитись в УПЦ, троє висловились на підтримку ПЦУ, про що був складений відповідний протокол зборів.

На запрошення місцевих активістів, які зініціювали збори, до Нігина приїхали представники «Правого Сектору» та фонду «Наші».

Підтримати релігійну громаду церкви Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ) в Нігині хресною ходою прийшли священики та парафіяни з інших районі Кам’янеччини.

Нагадаємо, раніше активісти політичної партії «Правий сектор» пікетували Кафедральний собор святого благовірного князя Олександра Невського у Кам’янці-Подільському.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
40

Поділитися з друзями:

реклама