22 Серпня 2017 | 510

На Кам’янеччині учні відкрили меморіальну дошку пам’яті героям АТО

22 серпня напередодні відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора в Довжоцькому НВК I-III ст., колегіумі відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки пам’яті героям АТО, які проживали на території Кам’янеччини і загинули, захищаючи територіальну цілісність України.

Звертаючись до присутніх, керівництво району наголосило, що героїзм загиблих вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

Зі словами вдячності звернулася одна з мам загиблих. Вона подякувала насамперед учням школи, адже ініціатива відкрити таку дошку була саме від них.

-Мені надзвичайно приємно і водночас болісно, дивитися на обличчя не лише мого сина, а всіх цих хлопців, які так рано пішли з життя. Моїми словами говорять і інші матері, жінки, сестри, що втратили своїх близьких та рідних. Дякую молоді, яка зробила таку гарну справу сьогодні, адже в цій школі буде вчитися ще не одне покоління, тож пам’ять про наших синів буде жити довго.

Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої в приміщенні навчального закладу.

Кам’янеччина завжди пам’ятатиме своїх земляків, які віддали своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України.

Джерело: сайт Кам’янець-Подільської районної ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
0

Поділитися з друзями:

реклама