13 Червня 2019 | 175

На ІІІ Міжнародному кінофестивалі «Бруківка» покажуть фільм про Стуса

На ІІІ Міжнародному кінофестивалі  «Бруківка» покажуть повнометражний фільм про Василя Стуса «ЗАБОРОНЕНИЙ».

Це біографічна драма, трилер, метафорична історія про трагічну і загадкову смерть найпотужнішого поета-шістдесятника, правозахисника, героя України – Василя Семеновича Стуса та його боротьбу із системою.

Події фільму розгортаються під час останньої спроби КДБ спокусити поета химерною «свободою».

Режисер-постановник: Роман Бровко, продюсер: Артем Денисов, виробництво: UM-GROUP Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Прем’єра фільму відбудеться 5 вересня, а 14 вересня стрічку продемонструють на кінофестивалі «Бруківка».

«ЗАБОРОНЕНИЙ» – це фільм, де вперше подається трагедія покоління українських дисидентів-політв’язнів сучасною кіномовою у жанрі біографічної драми і трилера, яка зрозуміла і приваблива для широкої аудиторії.

Фільмів про українських письмеників мало, про письмеників-дисидентів ще менше, інтерес у суспільства – великий. Фільм відкриває для українців жахіття, в яких жили дисиденти в епоху пізнього СРСР, що вважається його золотою ерою.

Авторами сценарію є Сергій Дзюба і Артемій Кірсанов – режисери професійного театру. Минулого року сценаристи вже відвідали кінофестиваль «Бруківка» та презентували свою роботу “Позивний “Бандерас» художній фільм. Цього року вони теж завітають у Кам’янець-Подільський на фестиваль та представлять свою книгу, по якій написано сценарій фільму «ЗАБОРОНЕНИЙ».

У ролі Василя Стуса – Дмитро Ярошенко, український актор, музикант. Провідний актор театру ДАХ.Закінчив Національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого (2003-2007рр.). Задіяний більше, ніж у 6 виставах, серед них — трилогія про владу «Пролог до Макбета» « Річард третій. Пролог», «Корол  Лір. Пролог», моно-вистава «Ідіот» за Достоєвським, « Український Декамерон» за п’єсою Кліма.

Отже, запрошуємо вас 14 вересня в Міський будинок культури о 16:00 на презентацію книги та спілкування зі сценаристами Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, та о 18:00 на спеціальний показ фільму «ЗАБОРОНЕНИЙ» в рамках ІІІ Міжнародного кінофесивалю «Бруківка».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
0

Поділитися з друзями:

реклама