19 Лютого 2021 | 1251

На Хмельниччині попереджають про небезпечний хімікат у «корисних» батончиках

В енергетичних батончиках, а саме в насінні кунжуту, виявлено несанкціоновану речовину оксид етилену. Мова йде про вироби, що експортувалось з Індії (експортер: Talakshi Lalji & Co, Mumbai) через Нідерланди (імпортер: H.Ch. Schobbers B.V., Venlo), де були використані при виготовленні батончиків (виробник: The Bar Factory BV, Duiven; оптовик: Adventure Food BV, Utrecht) та експортовано до України (отримувач: The Climb Company, вул. Січових Стрільців 8 а, м. Дніпро, 49000).

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Оксид етилену (EtO) – це промисловий хімікат, який  використовується для стерилізації медичного приладдя, зменшення забруднення прянощів і виробництва інших хімікатів. Оксид етилену може викликати гостре отруєння, результатом якого стає нудота, блювота, неврологічні захворювання, бронхіт і т.д. Контакт зі шкірою або слизовою оболонкою очей викликає роздратування очей і шкіри.

Попереджено операторів ринку, які здійснюють обіг та використовують у виробництві вищезазначену продукцію, про необхідність вилучити її з виробництва та обігу.

У строк не більше двох робочих днів письмово інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області (29000, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 53) про виявлену невідповідність.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама