19 Лютого 2020 | 602

На Хмельниччині ліквідують дитбудинки для малюків

Замість них  створять медичні установи, до яких  переведуть вихованців, що мають проблеми зі здоров’ям, та тих, хто потребує реабілітації. Про це пише видання «Голос України».

Реформа насамперед торкнеться  будинків маляти, де перебувають діти до трьох років. Передбачається, що решту дітей, які перебувають в державних закладах,  усиновлять, заберуть на виховання в патронатні родини чи будинки сімейного типу. Таке завдання Мінсоцполітики та МОЗ ставлять перед місцевою владою.

Найближчим часом є завдання проаналізувати, які заклади мають зазнати змін і для кого з дітей необхідно підшукати нові родини.

Нині в області є майже 1,8 тисячі дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Понад 1,6 тисячі з них перебувають  під опікою та піклуванням інших людей. Понад дві з половиною сотні таких вихованців живуть у прийомних сім’ях і дитбудинках сімейного типу. Та майже стільки само  ще  не знайшли сімейного затишку, тому досі перебувають у державних установах.

Торік в області  усиновили 33 дитини. Але  залишились і ті, про кого має подбати держава. До них належить і 138 дітей з інвалідністю.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
8

Поділитися з друзями:

реклама