7 Вересня 2017 | 793

На Хмельниччині власник бару оштрафований на 96 тисяч гривень за використання нелегальної праці

На Хмельниччині фізичну особу-підприємця оштрафували на 96 тисяч гривень за допуск до роботи працівника без оформлення трудового договору.

Перевіркою Головного управління ДФС у Хмельницькій області встановлено, що протягом липня поточного року підприємець, порушуючи ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України, використовував працю найманого продавця алкогольних напоїв, тютюнових виробів та продуктів харчування без оформлення трудового договору, що підтверджується актом перевірки та поясненням працівника.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Хмельницькій області.

Відповідно до статті 265 КЗпП України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Так, підприємцю доведеться сплатити штраф на загальну суму 96 тисяч гривень.

До слова, у серпні 2017 року на підставі матеріалів документальної позапланової виїзної перевірки ГУ ДФС у Хмельницькій області керівництвом Управління Держпраці винесено постанову про накладення майже 300 тисяч гривень штрафу на фізичну особу-підприємця за порушення вимог щодо оформлення трудових відносин з трьома працівниками та своєчасності виплати заробітної плати.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
0

Поділитися з друзями:

реклама